Vánoční dárky podle znamení zvěrokruhu

Možná jste si povšimli, že lidé narození v určitém období roku mívají některé společné znaky, vlastnosti, způsob projevu a dokonce i záliby. Zatímco např. Raci bývají spíše orientováni na rodinné zázemí, Vodnáři mají duši dobrodruhů a vydávají se až za hranice poznání.
stromeček ze světýlek
Beran – znamení Berana je v numerologii označováno číslem jedna. Je to nejvíce sebestředné znamení zvěrokruhu a tito lidé potřebují mnoho vnějších podnětů, aby realizovali svůj vnitřní tvořivý potenciál. Nemusí jít přímo o adrenalinovou zábavu, ale podle osobního vkusu volte jako vánoční dárky pro muže buď kvalitní hodinky nebo navigaci, pro ženy ezoterické svíčky či kameny, případně sportovní vybavení. Vhodným dárkem pro Berany je hrnek nebo tričko s potiskem ve formě fotografie.
mašličky na dárkách
Býk – zpravidla dobře uzemnění lidé, velice praktičtí a klidní, milující dárky především hmotné a kvalitní.
Pro muže např. značkové oblečení nebo kvalitní nářadí, případně starožitnosti, a pro ženy vzhledově atraktivní šperky, oděvy, obuv, kosmetika, či mobilní telefon nebo výpočetní technika.
vanilkové rohlíčky
 Blíženci – touhou Blíženců je proniknout pod pokličku všemu, co se kolem nich odehrává. Jsou nesmírně společenští a milují události i předměty, které podporují kreativitu. Pro muže je vhodným dárkem např. fotoaparát, dalekohled, kamera, digitální fotorámeček, anebo nějaké kurzy či permanentky na různé akce – masáže, reiki, fitness, kino či divadlo. U žen kromě podobných poukazů na tvůrčí činnost můžete zvolit ezotericky zaměřené knihy, kosmetiku, přívěšky či náramky, ale oblečení nakupujte raději formou poukazů na nákup. Ať si je vybere sama.
Raci jsou nesmírně citliví lidé, kteří ocení dárky do domácnosti, co podporují rodinné vztahy. Mohou to být pro muže sady kuchyňských nožů, nářadí, pro ženy kuchařské knihy, výpočetní technika, živé květiny, kuchyňské vybavení, anebo vkusné obrázky a doplňky k vyzdobení bytu.
Lvi, podobně jako Berani, mají tendenci k egocentrismu a luxusu. Rádi jsou středem pozornosti a muži nepohrdnou luxusním oblečením nebo hodinkami či kosmetikou. Žena lvice ocení vaši nápaditost, ať jí darujete cokoliv, mělo by to být ale nadstandardní – spodní prádlo, parfémy, kožená obuv, kabelky, anebo třeba romantická dovolená ve dvou.
Panna – nejpraktičtější znamení zvěrokruhu. Zde máte velké pole působnosti. Muž panna nepohrdne vůbec ničím, osloví jej cokoli, kde užije svou vlastní nápaditost a tvůrčí činnost. Deskové hry, auta na dálkové ovládání, sportovní vybavení, multifunkční hodinky a nářadí nebo nože, slušivé a zároveň pohodlné univerzální oblečení. Pro ženy kvalitní porcelán, kuchyňské přístroje, tašky či kabelky, módní doplňky a oděvy spíše nenápadné, nikoli extravagantní.