Finance

Přitom chaty a podobné objekty jsou moc drahé

A navíc se rekreační objekty moc neprodávají, zvláště pokud jsou v nějaké dobré lokalitě, spíše zůstávají v rodinách. To hlavně znamená, že splňuje nádherné podmínky na výlety po okolí, pěšky nebo na kole, nebo je v místě, které je pro sportovního rybáře rájem na zemi. Popřípadě pro celoroční lenošení s následným letním a podzimním sběrem hub. Také v současné době jsou takové objekty ještě více v rodinách žádané, neboť cestování na dovolenou do zahraničních lokalit se nějak nekoná. A to díky pokračující pandemii, která nečekaně zasáhla do našich životů. Takže co dělat, asi nic neseženete, podzim bude pomalu končit a nastane zima, a vy už třeba máte vybraný pozemek na stavbu chaty a těšíte se další rok, kdy vám bude chata postavena na něm. Ale, kdoví jak to bude se stavbařskými firmami příští rok. Tady by mohla být jedna rada jak co nejrychleji mít svou rekreační nemovitost a to dokonce celoročně využívanou. Můžete si totiž pořídit vlastní dřevěný mobilní dům celoroční, přitom si můžete vybrat z opravdu široké nabídky a splnit si každý i ten nejnáročnější požadavek.

mobilní dům - transport

To znamená, že si můžete vybrat tvar střechy, jak budou umístěné jednotlivé pokoje, čím bude vybavená koupelna, jaké spotřebiče chcete mít v kuchyni, jaké plastové okna, z jakého materiálu bude vnitřní i vnější obklad.

mobilní dům zarostlý

Nejen uvedené možnosti, ale oceníte hlavně tu rychlost jednání a dovozu vašeho rekreačního bydliště na vámi vybraný pozemek. Sice může být pozemek váš, ale také je zde možnost si ho jen pronajmout a po několika letech, když zjistíte další novou lepší lokalitu, necháte si váš mobilní dům jednoduše převézt do nové lokality. A oceníte také to, že nepotřebujete žádné pobíhání po úřadech, shánět různá povolení a výjimky, nepotřebujete ani stavební povolení, jen případný souhlas na napojení na sítě, což je opravdu velká výhoda.