Online

Proč nedůvěřovat lidem z internetu

Někdy je hrozně těžké najít pořádnou radu nebo prodat zboží ve vašem okolí, často tak musíte sáhnout po poněkud větším kalibru. Ať už je to internet nebo internetová poradna. Mimochodem, jestli jsou vaši přátelé, kteří nemají zkušenosti se vztahy, těžký kalibr na vztahy, tak internetová poradna je už úplně největší peklo na zemi a prosíme všechny, kdo se řídí radami od nějakých neznámých lidí v internetových poradnách, aby s tím přestali. Když už máme ty dušičky. Až se někdy setkáte s vašimi předky, tak vám jednou dají pořádnou facku za to, že jste kdy brali vážně někoho, kdo vám pod přihlašovacím jménem „DAnkBOy“ nebo „KecalkaAmalka“ nebo „Růža“ radil. Když už je tedy problematika internetových poraden vyřešena, pojďme se podívat na trošičku jiné kafe.
přátelství pc

Internetové prodeje a nákupy

Zde je třeba být maximálně obezřetný. Nikdy nevíte, kdy na vás někdo bafne, kdy vás někdo podvede. Nemusíte být jenom v roli prodávajícího, může to být i kupující – vždycky vás všichni můžou vyšprťouchlatovat na té nejvyšší úrovni. Proto si hlavně všechno ověřujte, nic neposílejte předem, možná tak malou zálohu a nic nedělejte. Všechno na dobírku anebo osobní převzetí.
muž před monitorem

Zboží z internetu

Pokud se med běžně prodává za sto padesát korun, ale tenhle týpek na internetu ho má za dvacet korun za skleničku, tak je asi něco špatně. Nevěřte všemu, co vidíte na internetu. Pořád je to reálné zboží, určitě nevalné kvality, které se takto prodává a je jen otázka času, než někdo upozorní na to, že kvalitní a hlavně normální med nemůže stát tak hluboko pod cenou. Proto je důležité, abyste si vždycky zjistili i cenu běžnou, za kterou prodávají ostatní prodejci. Pokud by to bylo tak nějak podobně, tak je to super. Pokud ne, tak je něco špatně a vy byste tak měli zvážit, co kde a jak proč. A hlavně nic neposílejte předem, fakt to není moc vtipné a hlavně si pak budete připadat akorát špatně vy.