Výrobky

Philips aneb halogenidové výbojky od těch nejlepších

Na trhu lze najít obrovské množství zdrojů světla. Některé pracují s modernější technologií, některé naopak. Co je však pravdou vždy, že čím kvalitnější zdroj světla, tím menší náklady na svícení, případně větší radost. Pakliže hledáte velmi kvalitní halogenidové výbojky, které by mohly najít uplatnění v širokém sektoru, pak není vůbec špatné nahlédnout i do sortimentu značky Philips.
Tam najdete i halogenidové výbojky Philips MASTER CDM-T Elite, které vynikají hned v několika vlastnostech:

energie

  • Delší životnost oproti ostatním modelům, která dosahuje až 15 000 hodin
  • Patice G12 určená pro nestandardní svítidla
  • Balení po 12 kusech

Je zajímavé, jak oblíbené výbojky jsou, ačkoliv jsou mnohem dražší než klasické žárovky. Je to však tím, že tento typ zdroje světla si nebude pořizovat člověk do domácnosti, ale především do prostor, které to budou vyžadovat. Může jít přitom o venkovní veřejné osvětlení nebo třeba osvětlení výloh, které je realizováno náročnějším způsobem než osvětlení v domácnosti.

nápad

Efektivní osvětlení pro všechny případy

Jaké vlastnosti budete od těchto zdrojů světla požadovat? Nebude to totiž jenom dlouhá životnost, ale bude to také, pokud možná co nejnižší spotřeba elektrické energie, stejně jako dostatečný světelný výkon. To všechno je nutné zmínit, pokud budete kupovat tento typ světelného zdroje. Protože však značka Philips je tak trochu sama o sobě záruka kvality, které můžete důvěřovat. Je to dáno tím, že tato značka má na svém kontě mnoho zajímavých produktů, mezi které lze řadit i produkt Philips MASTER CDM-T Elite.
Stojí tedy za to promyslet, zdali by vlastnosti tohoto zdroje světla nebyly vhodné právě pro vaše požadavky. Pokud zjistíte, že by nebyl špatný nápad výbojkami tohoto typu osadit vaše svítidla, určitě neváhejte a kupte si balení, které bude stačit i dokonce pro dvanáct svítidel.