Online

Získejte provozní kapitál

Na začátku podnikání vás čeká mnoho úskalí. Je třeba vyřídit spoustu administrativních věcí a zvítězit v boji s úřady. Pak se teprve můžete začít věnovat budování dobrého jména podniku. Získat zákazníky je stejně náročné jako najít spolehlivé dodavatele. Zároveň je nutné firmu neustále propagovat a inzerovat nabídku služeb. To vše znamená obrovské výdaje, na které řada firem v prvním roce podnikání nemá zdroje. Bohužel se pak stává, že podnik musí ukončit činnost ještě dříve, než mohl proniknout na trh a využít konkurenční výhodu.Dohoda je na dosah

První rok je o kapitálu
Než si podnik vybuduje pozici na trhu je nutné, aby investoval nemalé prostředky. Investice se po čase začnou vyplácet a stabilita podniku je na dosah. Kde ale získat kapitál na náročný provoz?
O půjčku můžete žádat v bance, ale měli byste problém s doložením úspěšné podnikatelské historie a kladným daňovým přiznáním. Banky jsou v případě začínajícího podniku méně vstřícné a neumí vám uvolnit dostatečný objem peněz.
Jsou tu ale i nebankovní společnosti, které začínající podnikatele podpoří. Americká hypotéka bez registru Americká hypotéka bez registru https://www.ferovahypoteka.cz/americka-nebankovni-hypoteka/je tu pro všechny, kteří první rok narazí na problém s likviditou nebo potřebuji hotovost v dalších letech.Zavolejte si o hotovost

Výhodné splácení s pevným úrokem
Americkou hypotéku je možné splácet i několik desítek let. Splácení si můžete rozvrhnout po malých částkách tak, aby vás výše splátky nezatížila. Na úvěr je možné kdykoliv zaslat mimořádnou splátku, uhradit jej v plné výši nebo jej refinancovat jinou půjčkou.
Velkou výhodou je, že je úvěr rychle vyřízený a není potřeba dokládat výši příjmu. Nevadí ani drobné záznamy v registrech dlužníků. Úvěr je dohodnutý na pevnou úrokovou sazbu, po celou dobu splácení máte jistou a neměnnou výši splátky.