Vztahy

Zásuvky a vypínače v barevném provedení

Vypínače a zásuvky si pořizujete do svých interiérů kvůli přístupu k elektrickému proudu, abyste si mohli doma rozsvítit světlo či zapojit nejrůznější spotřebiče a přístroje. Proto od těchto elektroinstalačních prvků očekáváte hlavně funkčnost a samozřejmě dlouhou životnost, protože jsou využívány každý den a potřebujete, aby dlouho dobře fungovali. Ale v dnešní době už nejde jen o funkčnost těchto pomocníků, ale také o jejich vzhled a požadujete, aby splňovali i požadavky na design a aby ladili s celkovým vybavením Vašeho interiéru.

technologie

A právě proto pro Vás mám v naší nabídce připravenou produktovou řadu unica color od předního světového výrobce elektroinstalačních prvků a materiálu, který je špičkou ve svém oboru a jak na našem tak i na zahraničním trhu. Elektroinstalační prvky od tohoto výrobce splňují nejvyšší nároky na kvalitu, pevnost a odolnost použitých materiálů a samozřejmě také na design a v neposlední řadě i na cenu. Stačí jen vstoupit do naší nabídky a vybrat si model, který hledáte.

rustikální zásuvka

Největší předností vypínačů a zásuvek unica color je možnost zkombinovat si strojek, dekorační rám a krycí rámeček podle svých představ. Přesně tak, strojky v této řadě jsou dostupné v základní bílé či slonovinové barvě v leštěné povrchové úpravě proti usazování prachu, a tyto strojky můžete doladit o barevné dekorační rámečky v mnoha různých odstínech barev. Takže si můžete sladit vypínače a zásuvky podle toho v jaké barvě máte vybavený pokoj.
Můžete mít třeba v koupelně modré vypínače a v pokoji klidně třeba žluté či v ložnici zelené. Je to jen na Vás, Vašem vkusu a stylu v jakém máte vybavený Váš interiér. Kromě možností výběru různých barev najdete v produktové řadě unica color samozřejmě všechny na trhu dostupné druhy a modely vypínačů a zásuvek a dalšího elektroinstalačního materiálu.