Online

Úvěr skutečně pro každého

Podle názorů a zkušeností odborníků z finančního světa došlo mezi klienty a poskytovateli hypoték k malému nedorozumění. Díky finančnímu produktu, který byl nazván jednoduše „hypotéka bez příjmu“, získalo mnoho potencionálních klientů představu, že nebude zapotřebí dokazovat vůbec žádné příjmy. To je právě omyl, který je stále vyhledávaný. Žádný solidní poskytovatel finančních produktů nepůjčí peněžní prostředky někomu, u koho nemá jistotu, že bude moci svým závazkům dostát. Označení mělo být tedy spíše upozorněním, že dokládání příjmů bude velice jednoduché a rychlé.

podklady

  • Úvěry se dělí na podnikatelské a spotřebitelské.
  • Každý z nich má svá jasná pravidla.

Ani exekuce nejsou překážkou

Každý žadatel, který má zájem o spotřebitelský úvěr, musí doložit, že má nějaký uznatelný příjem. Je také nutné doložit i své výdaje. Pouze tímto způsobem lze zjistit, jaké má klient možnosti a zda je v jeho silách v budoucnu svůj závazek splácet. Podmínky ale nejsou zdaleka tak přísné, jak by se mohlo zdát. Dokonce nevadí ani exekuce, která je na žadatele uvalena. Bez doložitelných příjmů tedy není možné hypotéku získat.

peníze

  • Jedna výjimka například pro nezaměstnaného tu ale přeci jen je.
  • Jestliže se rozhodne, že se zbaví dluhů díky prodeji nemovitosti, pak mu může být nebankovní hypotéka poskytnuta bez jakýchkoliv splátek.

Pro firmy a podnikatele je určen podnikatelský úvěr. Finance jsou v tomto případě určeny pro potřeby firmy. Můře to být investice do dalšího podnikání nebo například do rozšíření výroby a inovace strojů. Ale je také možné si refinancovat dluhy nebo vyplatit exekuce.

  • Rozdíl mezi bankou a nebankovním sektorem je v tomto případě opravdu velký.
  • Pokud půjdete žádat do banky a ta zjistí, že váš příjem není doložitelný podle jejich pravidel, pak hypotéku získáte opravdu jen velice obtížně.