Finance

Nízký příjem klienta nemusí být překážkou k získání půjčky nebo úvěru

S příjmy je to složité. Někdo jimi překypuje, ale většina je takzvaně na spodní hranici, čili moc nevydělávají. Co dělat, když moc nevyděláváte, ale potřebujete si nějaké peníze půjčit?

plány do budoucna

Jak je to s nebankovními společnostmi?

Nebankovní společnosti o sobě daly vědět již na začátku 21. Století. Od novely zákona v roce 2016 uplynulo spoustu času a v dnešní době se těší poměrně velké oblibě. Na začátku si každý myslel, že se jedná o lichváře nebo podvodníky. To se však hodně zregulovalo právě díky novele zákona a v dnešní době se jedná o seriózní podniky. Poskytují jak menší, tak i větší půjčky, hypotéky s ručením nemovitostí a také různé další druhy úvěrů. Nejznámější je rozdělení na spotřebitelské pro všechny běžné občany a podnikatelské úvěry pro podnikatele a firmy.

Jsou tolerantní a poskytují půjčky i klientům například se záznamem nebo s problémy s financováním. Pokud máte například nízký příjem, pak Vám v bance vypočítají, že si nemůžete vzít velkou hypotéku nebo úvěr. Banky mají jasná pravidla, mnohdy se do nich klienti takzvaně nevlezou, takže co s podobnými lidmi? Banky jim prostě nepůjčí, takže jakou mají další možnost? Naštěstí existují konkurenční nebankovní společnosti, kam může o půjčku přijít žádat každý. Většinou jim prodlouží dobu splácení nebo nastaví podmínky tak, aby i s tím málem, co vydělávají, dokázali splácet.

Chcete vše vyřídit snadno a rychle? V tom případě využijete nebankovní hypotéky Nebankovni hypoteky.

práce na počítači

Doba splatnosti a podmínky

Podmínky bývají často stejné nebo naprosto běžné, jak u každé banky. To znamená, že doba splatnosti se pohybuje od 1 roku třeba až po dlouhých 30 let. Úroková míra je taktéž nízko. Celé vyřízení může dokonce proběhnout po internetu, takže nemusíte nikam chodit a pokud spěcháte a vše doložíte hned, tak peníze můžete mít do 24 hodin na účtu. Běžně se úroková sazba pohybuje od 6,9% ročně. V případě, že máte záznam, nemusí to být problém k získání půjčky nebo úvěru. S žádostí se může obrátit naprosto každý. Vyplní údaje a společnost vždy posoudí, co se dá dělat a navrhne možná řešení. Na začátku zprostředkují předběžný návrh, abyste si Vy si mohli posoudit, jak je to pro Vás samotné výhodné a mohli se na základě dodaných informací rozhodnout.