Online

Které nové aplikace vás budou bavit?

Každý den přibývají nové aplikace. Ne všechny však stojí za to, abychom si je stáhli a věnovali jim svůj prostor v mobilním telefonu. Některé jsou nefunkční, málo propracované, nebo zkrátka neužitečné. Jaké však stojí za to a mohly by se vám či vašim blízkým opravdu hodit? Máme hned několik tipů!
Tablet na stole
Naked Browser
Jestliže vás trápí malý výkon telefonu a také zaplněná paměť, mohla by vás potěšit aplikace Naked Browser. Jedná se o internetový prohlížeč, který v mobilu zabere opravdu velmi málo místa. Jeho podoba i funkce jsou sice jednodušší a příliš toho nenabízejí, ale pokud vám stačí opravdu to základní, tedy procházení stránek a ukládání záložek, vystačíte si s ním.
Actions by Moleskine
Patříte do četných řad fanoušků slavných diářů značky Moleskine? Pak budete zřejmě nadšeni i z jejich aplikace, která vlastně funguje jako diář v elektronické podobě. Můžete si do ní zapisovat poznámky, úkoly a termíny a odškrtávat si to, co už máte hotové. Základní verze je bezplatná, ale k dispozici je i rozšířená aplikace, jejíž cena se pohybuje okolo 320 Kč za roz.
mujRozhlas
S opravdu vychytanou aplikací přišel před nedávnem Český rozhlas. Po stažení „appky“ mujRozhlas se dostanete jednoduše k pořadům v archivu, podcastům i živému vysílání všech stanic. Uživatele potěší i noční režim a další možnosti nastavení podle toho, co využijete a preferujete.
Mobilní telefon
Typewise Keyboard
Ačkoliv na mobilních telefonech píšeme denně, a mnohdy tak strávíme i několik hodin, překlepy se nám stále nevyhýbají. Zatímco někdy nijak nevadí, jindy mohou způsobit i nepříjemné komplikace a nedorozumění. Toho si byli vědomi tvůrci aplikace Typewise Keyboard, která přináší zcela novou podobu klávesnice. Jednotlivá tlačítka s písmenky jsou rozložena do tvaru šestiúhelníků s cílem minimalizovat překlepy. Těch by podle vývojářů mělo být díky použití aplikace až o 80 % méně, což už je slušné číslo.