Výrobky

Každá slečna touží po procházce s kočárkem

Dospěla vaše dcera do věku, kdy už sama chodí a na procházku ven ji už berete zpravidla pěšky? Aby ji utíkala rychle a nenudila se pouhým nicneděláním, podpořte její samostatnou chůzi prvkem, který by ji venku zaměstnal a současně i potěšil. Nepochybně od svého narození nasbírala od všech vašich známých, rodinných příslušníků nebo i vás (rodičů) velké množství panenek, které jí sedí na poličce v pokojíčku nebo s nimi dokonce spí v posteli.

To, že s nimi může vyjít i na vycházku však možná ještě netuší, právě proto jí pořiďte kočárek pro panenky od 18 měsíců, se kterým se všechny vaše výlety stanou nejen zábavné, ale i velmi oblíbené.

dětská panenka

Jak vybrat dětský kočárek?

Koupě kočárku pro panenky má jedno nepsaný (a současně základní) pravidlo. Pořídit byste ho vaší dcerce měli až v době, kdy nejen sama stojí, ale i chodí. Není to totiž chodítko, které má dítěti poskytnou oporu, ale prvek, který má sloužit ke hře a instinktivně dítě přinutit tlačit ho před sebou na předem stanovené místo.

Pokud je vaší princezně více něž 18 měsíců, můžete se do pořízení tyto hračky vrhnout. Z nabídky všech dostupných si možná nebudete umět zvolit pouze jeden, ale nepochybně najdete přece jenom typ, který se zalíbí nejen vám, ale i vaší holčičce.

A v případě, že ji chcete potěšit i opravdu realistickým a moderním kouskem, pořiďte takový, který má bohaté příslušenství a vypadá téměř na vlas stejně jako pro opravdové miminko.

kočárek pro panenky

Barva, velikost, ale i poloha je rozhodující

Nejvíce u vaší holčičky takzvaně „pochodíte“ v okamžiku, kdy ji na nákup jejího kočárku vezměte s sebou. Pokud to není možné, nechte ji vybrat si alespoň přes internetové stránky takový, který se jí bude líbit od hlavy až k patě. Počítejte s tím, že růžová barva bude číslem jedna a nechte ji rozhodnout se, zda dá přednost golfovému typu nebo naopak korbě, kdy se na svou panenku bude moct po celou dobu procházky dívat.

V každém případě se připravte na to, že se na veškeré výlety ven bude těšit o to více, když bude mít možnost své panenky vozit v kočárku, který se stane její oblíbenou hračkou.