Služby

Instalatérské práce

Je asi jasné, že si málokdo doma na koleně bude dělat plynové topení, i když už i takové pokusy tu kdysi byly. Jenže pak z toho může být i ohrožení života. Proto také ke každému dokončenému plynovému topení chodí technik, který musí vše zkontrolovat a vystavit certifikát. Měl by tak učinit vícekrát.  

Nářadí instalatéra

Pokud vám celou práci dělal odborník, třeba instalatér Praha, můžete být v klidu a této závěrečné revize se děsit nemusíte. Ostatně, taková firmu také musí mít k tomu oprávnění.  

V případě opačném, totiž že vám to „splichtí“ někdo, kdo tomu moc nerozumí, může nastat situace výše popsaná, totiž ohrožující život.  

To tak jednou přijdete domů, chcete rozsvítit světlo, a váš rodinný domek nikde. Není. Jen tu jen pár ruin. Výsledek nesprávné montáže a pravděpodobně i úniku plynu.  

No, zanechme vtipů a katastrofických scénářů. Instalatér Praha vám zajistí bezpečnost. A neumí jen to, co se týče plynového topení, umí i všechno s vodou, co se týče vodovodních trubek, umí si poradit s ucpaným odtokem, prostě vše, co umí každý instalatér.  

Kreslený instalatér

Pokud máte s něčím sebemenší problémy, nebo děláte nové rozvody vod či nebo plynu, neváhejte tuto firmu kontaktovat. Ona totiž jako jedna z mála dokáže zařídit i další náležitosti s tím spojené, třeba zedníky a tak podobně. Takže vám odpadne další řada starostí, kde někoho sehnat.  

Většinu pracovníků má firma sama, takže pracuje rychle aniž se to někde „seká“, a ve většině případů je práce dokončena do druhého dne. Tedy, záleží na tom, kolik toho je.  

Při haváriích však zaručuje dojezd v Praze do jedné hodiny a odstranění závad ihned a okamžitě. Takže nekončí tím, že zastaví hlavní přívod a s pozdravem „Za týden nebo dva na shledanou“ odchází. Takto to zde nefunguje. Práce prostě musí dokončena do úplného konce, tedy tak, že vám zase poteče například sprcha, nebo bude fungovat vodovodní kohoutek v kuchyni.