Vztahy

Zážitek v podobě narozeninové oslavy

Rodiče se snaží pro děti vymyslet vždy dostatečně zajímavý a nevšední program, který by jich upoutal a přinesl jim mnoho zážitků. Stejně tak jsou dny, kdy mají jejich ratolesti narozeniny dalším důvodem k tomu, jak udělat z oslavy neopakovatelný zážitek, a to nejen díky dárkům a samotnému dortu.
Oslava narozenin pro děti Praha, kterou uspořádáte v JumpParku, se proto může stát i pro vaše (malé, ale i starší) děti tou nejlepší, jakou doposud zažily.dětský skákací hrad

Trampolínové vyžití neodmítne žádné dítě

Potěšit vašeho oslavence nemusíte pouze dárkem, po kterém touží a přípravou sladkého dortu, bez kterého by to pochopitelně nešlo. Vymyslet pro něho můžete i program, při kterém se nudit rozhodně nebude. Ve společnosti svých nejbližších přátel si může i vaše dítě užít zábavu ve velkém stylu, díky neuvěřitelně nápaditým trampolínám, kterých je dostatek.
Odrazit se nemusíte pouze na rovné atrakci, ale k dipozici na vás čeká i možnost skákat dle libosti, a to i od samotných zdí. JumpPark je plný zajímavých a lákavých druhů trampolín, na kterých je možné zahrát si i sport, jakým je basketbal nebo fotbal.

  • Objevte i vy kouzlo narozeninové párty, která se neobjede bez maximální spokojenosti všech dětí, ale i dospělých účastníků, kteří se pochopitelně můžou všech disciplín zúčastnit společně s malými ratolestmi.

balónová výzdoba

Nejen zábava, ale i příjemné posezení

Je více než pravděpodobné, že se všechny děti na narozeninové párty, z dostupných atrakcí nepohnou dlouhé hodiny. Když už si však budou chtít dobít síly a osvěžit se sladkým nápojem nebo malým občerstvením, je pro vás připravena velká škála drobného pohoštění a sladkých nápojů (včetně dětského šampaňského).
Připravte i vy pro vaše dítě den, kde se mu splní každé jedno přání i díky tomu, že bude mít zábavní zážitek na celý život v parku plném trampolín, kde se vyřádí společně se všemi, na kom mu záleží.