Výrobky

Když to v sexu neklape a penis si dělá, co chce


Stalo se vám, že došlo mezi vámi a vaším partnerem k sexuálnímu http://www.albatrosmedia.cz/tituly/16404589/ve-svem-zivlu/ aktu, a v průběhu milostné předehry se najednou něco zlomilo a namísto očekávané hluboké penetrace pevným penisem, což vám přináší maximální uspokojení, je mužský orgán pro další pokračování rozehrané partie k nepoužití? Pokládáte si otázku, že zrovna teď a proč, a ráda byste přišla záhadě na kloub?

Závažnější zdravotní problém – nebývá to sice tak častým jevem, ale stává se, že penis prodělá mechanické poškození vlivem úrazu nebo v důsledku závažnějšího onemocnění. Při jakémkoli podezření se nevyplácí otálet a je nutné zbavit se ostychu a navštívit praktického lékaře, který partnerovi vystaví doporučení k odbornému urologickému vyšetření.

dívka u moře

Dočasný problém zvaný stres – za dočasné selhání erekce většinou mohou stresové faktory a v těchto situacích je přítomnost empatické a vlídné partnerky tím nejlepším lékem. Společně rozeberete všechny příčiny stresových reakcí a postupně se jich tak můžete zbavovat. Pamatujte, že stres je nepřítelem číslo jedna, a je nutné se s ním vypořádat důsledně.

žena na pohovce

Ach ta chladnička – také vám připadá, že muže zajímá kromě piva, drahých aut, vnadných top modelek a ledního hokeje či fotbalu hlavně obsah chladničky plných nezdravých pokrmů? Pokud je to i váš případ, snažte se partnera upozornit, že by měl změnit jídelníček i ve svém zájmu. Zajděte spolu do vegetariánské restaurace, tamní pokrmy bývají velmi chutné, a tam si může ověřit, že i bez masa a alkoholu se dá žít. Změna stravy k lepšímu prospěje každému a třeba pak budete častými hosty v některé z prodejen zdravé výživy.

Erotogenní zóny – pokud v průběhu sexu neznáte nic jiného, než partnerův penis a varlata, případně ústa, která líbáte, pak se zaměřte na jeho další erotogenní zóny, s nimiž lze udržet erekci poměrně snadno, a mnohdy docílit i vícečetné ejakulace a orgasmu. Mužům vysloveně dělá dobře drbání ve vlasech, psaní abecedy po zádech, hlazení podkoleních jamek a třísel, líbání na krk a trapéz, a chcete-li jít na jisto a zvýšit ještě více erotické vzrušení, masírujte mu bosá chodidla, zejména v patní oblasti, a drážděte svými prsty jeho pupík.