Lifestyle

Balíme se na Wellness víkend

Proč vyrazit na wellness víkend?
–          Odpočinete si
–          Strávíte čas se svou oblíbenou osobou (kamarádka, kamarád, partner, manžel nebo matka či dcera)
–          Zrelaxujete tělo
–          Naberete energii
–          Dopřejete své mysli odpoutání od denní rutiny

Co všechno vás ve wellness čeká?
1.       Masáže
2.       Koupele
3.       Kosmetika
4.       Poznávají krajiny nebo města
5.       Luxus v podobě jiných, jak se o vás starají

Ještě před tím, než se vydáte na první zábal, masáž, kůru, do hřejivé vířivky nebo než si připijete šampaňským na romantické večeři, musíte si s sebou sbalit několik velice důležitých věcí, bez kterých se na Wellness víkendu neobejdete.


A co všechno se vám bude zaručeně hodit?

–          Župan: ať  už zrovna vylezete z koupele, míříte na masáž nebo do vířivky, či si chcete užít horkost sauny, nezapomeňte si s sebou pohodlný ručník, velkou osušku a hlavně župan. Jsou pohodlnější ty vaše ne ty, které dostanete na hotelu.
–          Sportovní boty: pokud se rozhodnete vyrazit do okolních hor, na procházku městem nebo na poznávačku okolí, rozhodně si přibalte pohodlnou obuv.

–          Boty do společnosti: ať už půjdete na večeři s partnerem nebo s kamarádkou, do lepší restaurace se hodí lodičky. Nezapomeňte si jedny přibalit!
–          Šaty: pokud se chystáte na romantické večery nebo na návštěvu klubů a v městě, nezapomeňte být za dámu. Koktejlky se vám do kufru určitě vejdou!

–          Plavky: ty byste si měla přibalit určitě. Ačkoli ve vířivce s partnerem s lahví šampaňského s jahodami je nejspíš potřebovat nebudete.
–          Něco, s čím rozhodně oslníte: pro vašeho partnera by to mělo být velice lechtivé spodní prádlo, pro kamarádku do města nějaký ten povedený módní kousek.

–          Pohodlné sportovní oblečení: nacházíte se na venkově a kousek jsou jezdecké stáje? Škoda nevyrazit na romantickou projížďku na koních! Zabalte si pohodlné oblečení, které můžete využít při tenise i při józe: legíny, úzké kalhoty, pohodlnou sportovní mikinu, ale také nátělník nebo pohodlné body, pokud budete mít možnost vyzkoušet zumbu, aerobic nebo třeba tai-či.